







| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Sirius G375 |
|
| Prijs | € 5.450,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2020 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 375 x 171 x 190 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 190 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 375 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 171 cm |
| Totale breedte | 223 cm |
| Totale lengte | 507 cm |
| Leeg gewicht | 670 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2500 kg |
| Laadvermogen | 1830 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Hout/kunststof |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
Mooie gesloten aanhanger verkeerd in een zeer goede staat
Sirius is voor zien van een klep deur systeem.
Vaste prijs EX BTW.
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag