







| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Hapert Cobalt |
|
| Prijs | Verkocht |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Kipper driezijdig |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2015 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 160 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 160 cm |
| Leeg gewicht | 820 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
Mooie nette volle kipper 3 zijdig
steunpoten , rijplaten , disselkist , stalen bodem loofrekken
Bakmaat 300x160
Ideaal voor de particulier MARGE aanhanger geen btw.
is gekeurd met keurings bewijs
Nieuwe koppeling gemonteerd
VASTE PRIJS 3999 marge geen btw
Voor meer info bel gerust.
tel 0651008281
niet op zondag