





| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Anssems |
|
| Prijs | € 1.399,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Huifwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2026 |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 200 x 100 x 120 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 120 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 100 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
Mooie nette demo Huifaanhanger / bagagewagen
Bakmaat L; 200cm
Breedte 100cm
hoogte 120 cm
750 kg variant te besturen met een b Rijbewijs
ideaal achter de electrice auto
VASTE PRIJS EX BTW
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag