





| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Anssems MSX 3500 |
|
| Prijs | € 4.250,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 400 x 200 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 400 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Totale breedte | 208 cm |
| Totale lengte | 561 cm |
| Leeg gewicht | 620 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2880 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
Mooie nette DEMO autotransporter 4x2 anssems MSX
Deze aanhangwagen verkeerd in een NIEUWSTAAT.
VASTE PRIJS EX BTW
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag