






| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Hulco Medax-2 |
|
| Prijs | € 3.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2019 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 500 x 205 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 500 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 205 cm |
| Totale breedte | 210 cm |
| Leeg gewicht | 775 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2725 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
|
|
|
Mooie nette VOLLE aanhanger.
hulco medax 2 asser 5x2 3500 kg
RIJPLATEN
Steunpoten
Dissel slot
VASTE PRIJS EX BTW
Meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag