






| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
XX-Trail |
|
| Prijs | Verkocht |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2009 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1600 kg |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 194 cm |
| Totale lengte | 485 cm |
| Leeg gewicht | 740 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 860 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Polyester |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Mooie 1,5 paardentrailer met zadelkamer.
Mooie hoge opbouw lange klep.
verkeerd in een zeer goede staat.
VOL POLYESTER bodem van hout TOPPER
MARGE PRIJS GEEN BTW>
VASTE PRIJS
meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag