







| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Zelfbouw |
|
| Prijs | € 2.950,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Gesloten opbouw |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2006 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 150 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 150 cm |
| Totale breedte | 204 cm |
| Leeg gewicht | 570 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1430 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Leuke gesloten aanhanger met zij luifel INRUILER
bakmaat 300x150x180
met aan de binnezijde kasten.
VASTE PRIJS MARGE geen btw
meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag