




| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Bockmann |
|
| Prijs | € 2.975,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2005 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 220 cm |
| Leeg gewicht | 750 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1250 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
|
|
Leuke paardentrailer / veetrialer / koeientrailer
deze is ingeruild en mag zo weg
Volledig ALUMINIUM
VASTE PRIJS MARGE geen btw
Meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag