





| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Witteveen |
|
| Prijs | € 1.975,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Autotransporter |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 1998 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 400 x 195 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 400 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 195 cm |
| Totale breedte | 200 cm |
| Leeg gewicht | 540 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1460 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 7 polig |
|
|
Mooie autotransporter Inruiler
Bakmaat is 195x400 cm
Dit betreft een inruiler niet nagezien.
VASTE PRIJS !!!
Meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag.