







| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
IFOR Williams Trailer |
|
| Prijs | Gereserveerd |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Kipper achterwaarts |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2006 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 360 x 190 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 360 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Mooie nette volle kipper. 3500 kg MARGE
Bak maat 190x360 cm
voorzien van rijplaten
ALU bodem
elc. kiepen
steun poten
Bouwjaar 2006
VASTE PRIJS MARGE