





| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
IFOR Williams Trailer GX 105 |
|
| Prijs | € 2.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Machinetransporter |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2019 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 157 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 157 cm |
| Totale breedte | 209 cm |
| Leeg gewicht | 666 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2034 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
Leuke machinetransporter Ifor williams
Bakmaat 157x303
Verkeerd in een goede staat |
VASTE PRIJS EX BTW !!
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag