






| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Freewheel |
|
| Prijs | € 2.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2018 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1600 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 480 x 180 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 480 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Totale breedte | 249 cm |
| Leeg gewicht | 408 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 1192 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Mooie Nette boottrailer verkeerd in een zeer goede staat
Lengte Van Lier to achterzijde is 480 cm
Breedte tussen de spatborden 180 cm
Totale breedte is 235 cm
Vaste prijs EX btw 2950,-
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag