





| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Anssems |
|
| Prijs | € 4.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper driezijdig |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2020 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 305 x 185 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 305 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 185 cm |
| Totale breedte | 189 cm |
| Totale lengte | 461 cm |
| Leeg gewicht | 770 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2230 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Mooie Nette 3 zijdige kipper 305x185 stalen bodem
Hoge borden 1 meter hoog
VASTE PRIJS EX BTW
voor meer info bel gerust
Tel 0651008281
Niet op zondag