






| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Hulco Terrax-2 |
|
| Prijs | Verkocht |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2026 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 495 x 195 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 495 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 195 cm |
| Totale breedte | 245 cm |
| Totale lengte | 661 cm |
| Leeg gewicht | 950 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2550 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
DEMO hulco terrax 2 495x195 3500 kg
Deze aanhangwagen is nog maar 1 keer gebruikt
Voorzien van een dissel box
Groot laad opper vlak
VASTE SCHERPE PRIJS EX BTW
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag