







| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Hapert |
|
| Prijs | € 5.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper driezijdig |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 335 x 180 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 335 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Geremd | Ja |
|
|
Mooie hapert kipper PARABOOL VERING 1 meter hoge loofrekken
zwarte hoge borden 40 cm
3500 kg uitvoering
nood hand pomp
staat op belgische kenteken kan op NL kenteken gezet worden.
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag