






| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Anssems |
|
| Prijs | € 5.250,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Huifwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 400 x 185 x 180 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 180 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 400 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 185 cm |
| Totale breedte | 189 cm |
| Totale lengte | 562 cm |
| Leeg gewicht | 460 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1540 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Kunststof |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
DEMO huifwagen 400x180x180 lichtgrijs
Verkeerd in een Nieuwstaat.
VASTE SCHERPE DEMO PRIJS EX BTW +150 kenteken kosten
Meer info bel gerust
tel 0651008281
niet op zondag