





| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Saris |
|
| Prijs | € 2.975,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Machinetransporter |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2008 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 360 x 160 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 360 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 160 cm |
| Totale breedte | 215 cm |
| Leeg gewicht | 660 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2840 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
|
Leuke gebruikte machinetransporter 360x160
Grote bakmaat
VASTE PRIJS EX BTW
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag