









| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Hapert |
|
| Prijs | € 4.650,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Multi transporter |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2022 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 400 x 200 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 400 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Leeg gewicht | 978 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Mooie hapert parabool vering 4x2 / autoambulance / tilbed
Zware uitvoering. 3500 kg
Nieuwe banden
VASTE PRIJS EX BTW !!!
Bouwjaar 2022
Meer info belgerust
tel 0651008281
niet op zondag