






| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Anssems |
|
| Prijs | € 3.950,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Huifwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 330 x 180 x 180 cm |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 180 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 330 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Totale breedte | 190 cm |
| Totale lengte | 460 cm |
| Leeg gewicht | 370 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1630 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
DEMO NIEUWE huifwagen anssems edition
Bak maat van 330x180x180
Verkeerd in een Nieuwstaat.
VASTE SCHERPE DEMO PRIJS
EX BTW EX KENTEKEN KOSTEN
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag