








| Aangeboden door: Cobo Trailers | |
Henra |
|
| Prijs | € 3.450,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2006 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Cobo Trailers | ![]() |
| Rivelstraat 24 | |
| 4261 RB Wijk en Aalburg | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 232 cm |
| Totale lengte | 488 cm |
| Leeg gewicht | 960 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 1740 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
|
|
Unieke ruime 2 paardstrailer
deze paardentrailer is voorzien van een ruime zadelkamer.
voorzien van een houten bodem is volledig nagezien
VASTE scherpe prijs
Meer info bel gerust
tel 0651008281
Niet op zondag