








| Aangeboden door: Cox Aanhangwagens | |
Cox Actie Kieper 260 x 150 cm |
|
| Nu voor | € 1.995,00€ 1.895,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Binnenmaat (L x B x H) | 260 x 150 x 30 cm |
| Cox Aanhangwagens | ![]() |
| Voltaweg 29 | |
| 6101 XK Echt | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 30 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 260 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 150 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Koppelingshoogte | 45 cm |
| Totale breedte | 150 cm |
| Totale lengte | 260 cm |
| Dissellengte | 110 cm |
Kenmerken |
|
| Aantal deuren | 3 |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
NIEUWE ongeremde Tandemasser plateau kipper / kieper ACTIE !
Afmeting
260 x 150 cm
Standaard voorzien van :
2x torsie as
V-dissel.
Kieper
Alu borden 30 cm
Inclusief het verplichte COC certificaat
Prijzen ?
Kipper
260cm x 150cm Zie advertentie ,- Prijs ex btw
ook leverbaak in 300 x 15 cm !
ook losse plateau aanhangwagens !
Plateau aanhangwagen
260cm x 150cm
300cm x 150cm
opties :
Voorrek
Neuswiel
Slot
Huif
Vlakzeil
Loofrekken
kunnen ook voorzien worden van afneembare Loofrekken