












| Aangeboden door: Cox Aanhangwagens | |
Anssems PTH 2000 Excelente 2 paards paardentrailer |
|
| Nu voor | € 10.350,00€ 9.250,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 331 x 166 cm |
| Cox Aanhangwagens | ![]() |
| Voltaweg 29 | |
| 6101 XK Echt | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 236 cm |
| Laadvloerhoogte | 36 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 331 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 166 cm |
| Totale hoogte (incl. rek) | 273 cm |
| Totale breedte | 215 cm |
| Totale lengte | 445 cm |
| Leeg gewicht | 775 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Kunststof |
| Materiaal borden | Polyester |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| Fabrieksgarantie | Ja |
|
|
|
Anssems exelente 2 paards paardentrailer
Anssems PTH 2000 Excelente
Zwart
Nu voor slechts 9250 ! (incl btw ex kenteken kosten)
Incl. zadelkamer en achterzeil
De Anssems PTH 2000 Excellente is de volpolyester paardentrailer zonder hout!
-AluPlast bodem (aluminium)
-Ruime zadelkamer met grote deur
-Achterklep voorzien van rubbermat met klimlatten
-Achterklep voorzien van valbeugels en met gasveren ondersteund
-Antipanieksluiting
-Binnenverlichting in zadelkamer, hoofdstelhouders, zadeldragers, spiegels en netje
-Lengte binnenwerks: 331cm
-Breedte binnenwerks: 166cm
-Hoogte binnenwerks: 236cm
-Laadvloerhoogte: ca. 36cm
-Totale lengte: 445cm
-Totale breedte: 215cm
-Totale hoogte: 273cm
-Kogelhoogte: ca. 40cm
Inruil van je oude trailer? Geen probleem!