









| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Indigo Auto |
|
| Prijs | € 6.520,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Autotransporter |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 210 cm |
| Totale lengte | 594 cm |
| Leeg gewicht | 922 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2078 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
De Nieuwe Hapert kantelbare Autotransporter
* Afm 455 x 210
* Bruto laadgewicht 3000kg
* Laadvloerhoogte 63cm ( kan ook geleverd worden op 59 cm )
Voorzien van de volgende opties:
* Multiplexvloer tussen de rijbanen
* Antidiefstalslot voor oprijbalken
* Verstelbare lier
* Wielblokkering Set
* Opbergkist
* LED Verlichting