






| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Sapphire |
|
| Prijs | € 4.750,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 200 x 110 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 110 cm |
| Leeg gewicht | 441 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1000 kg |
| Laadvermogen | 559 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Mooie prima koelwagen
Remmen zijn goed
Verlichting zijn goed
Koeling is goed
wordt geleverd met 220V kabel