










| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Variant 2018 P3 |
|
| Prijs | € 3.995,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 315 x 175 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 315 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 175 cm |
| Leeg gewicht | 1523 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 477 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
Variant 2018P
Black edition met opzetborden scharnierbaar
V-dissel met opklapbaar neuswiel
kunstof kist gemonteerd onderlaadvloer Rechts voor
Gegalvaniseerd chassis
Multiplex vloer 15mm
315 x 175
Led verlichting