









| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Humbaur Spirit HP2003 |
|
| Prijs | € 4.950,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2012 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 340 x 165 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 340 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 165 cm |
| Totale breedte | 225 cm |
| Totale lengte | 488 cm |
| Dissellengte | 130 cm |
| Leeg gewicht | 725 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1275 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Keurige nette paardentrailer
- Aluminium vloer
- Nieuwe houten wanden
- Trailer is zeer goed onderhouden
- Trailer verkeerd in zeer goed staat