






| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Azure H-2 |
|
| Prijs | € 3.830,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 405 x 200 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 405 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Leeg gewicht | 608 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2392 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Azure H-2 405x200 3000kg Torsievering
- Band195/50R13
- Velgkleur grijs
- Borden 30 cm
- Standaard achterlichten
- Steunwiel