








| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Azure |
|
| Prijs | € 5.595,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 405 x 200 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 405 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Totale breedte | 206 cm |
| Totale lengte | 564 cm |
| Leeg gewicht | 758 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2742 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Azure H-2 405 x 200
Band 195/50 r 13 zwart velg
Vloer multiplex
Vloerondersteuning
Oprijpakket alu oprijplaten met steunpoten
Borden 30 cm