














| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Cobalt |
|
| Prijs | € 8.690,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 375 x 180 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 375 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Totale breedte | 186 cm |
| Totale lengte | 511 cm |
| Leeg gewicht | 1108 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2392 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Cobalt HM2 375 x 180 3500 parabool
- Steunwiel
- 195/50 R 13 velg zwart
- Ferro vloer
- Oprijpakket
- Standaad alu oprijbalken
- steunpoot set
- 30 cm borden
- Electrischebediening 12v met accu