










| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Azure |
|
| Prijs | € 5.595,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 505 x 200 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 505 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 200 cm |
| Leeg gewicht | 759 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2741 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
|
|
Azure H2 505x 200 3500kg parabool
Velg zwart
Steunwiel 500