








| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Indigo LF-2 |
|
| Prijs | € 2.995,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 11/2022 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 360 x 174 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 360 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 174 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Totale lengte | 538 cm |
| Dissellengte | 178 cm |
| Leeg gewicht | 832 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2168 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
INDIGO LF-2 TRANSPORTER
3600X1740
3000 KG BRUTO LAADVERMOGEN
VERLAAGD MET BANDEN 195/50R13 C
ALUMINIUM VLOER VAN PROFIELEN
LED VERLICHTING