









| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert HV Transporter |
|
| Prijs | € 2.995,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 150 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 150 cm |
| Leeg gewicht | 602 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3000 kg |
| Laadvermogen | 2398 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Transporter 3000kg
afm 300 x 150
Achterklep 200cm hoog
Aluminium tranenplaat vloer
Lier met liersteun gemonteerd
Vorkslot gemonteerd