





| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Hapert Azure H-2 |
|
| Prijs | € 2.595,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 305 x 160 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Laadvloerhoogte | 64 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 305 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 160 cm |
| Leeg gewicht | 463 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1537 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
AZURE H-2
305 X 160
2000 KG TORSIEVERING
BORDEN 30CM HOOG
NEUSWIEL 250 KG
VELGKLEUR GRIJS
WIELEN 195-50R13
STANDAARD ACHTERLICHTEN
VLOER MULTIPLEX
AANBIEDING Prijs € 2595.- ex btw ( €2817.-ex btw )
Leges/tenaamstellen € 125.-