










| Aangeboden door: Fripaan Aanhangwagens B.V. | |
Proline |
|
| Nu voor | € 8.350,00€ 7.995,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Autotransporter |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2023 |
| Aantal assen | 3 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 900 x 215 cm |
| Fripaan Aanhangwagens B.V. | ![]() |
| Transportweg 6 | |
| 9363 TL Marum | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 900 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 215 cm |
| Totale breedte | 233 cm |
| Totale lengte | 1079 cm |
| Leeg gewicht | 925 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2575 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 3 |
| Stekker | 13 polig |
Dit is een prachtige trailer in nieuw staat
13 polige stekker
Banden goed
Verlichting goed
Chassis goed
Remmen goed
Technisch is goed staat
Aluminium rijbanden geperforeerd
Voorzien van een reservewiel