






| Aangeboden door: Hakotrailers | |
Bockmann Champion C |
|
| Prijs | Verkocht |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2002 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Hakotrailers | ![]() |
| Vaartweg 57 | |
| 7833 BN Nieuw-Amsterdam | |
| E-mail adverteerder | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 220 cm |
| Leeg gewicht | 580 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1420 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
|
Bockman Champion met zadelkamer