




| Aangeboden door: Hakotrailers | |
XX-Trail |
|
| Prijs | Verkocht |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2009 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1200 kg |
| Hakotrailers | ![]() |
| Vaartweg 57 | |
| 7833 BN Nieuw-Amsterdam | |
| E-mail adverteerder | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 196 cm |
| Totale lengte | 441 cm |
| Leeg gewicht | 570 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1200 kg |
| Laadvermogen | 630 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
|
Nette XXTrail 1,5 paards trailer
Leeggewicht 570 kg
Max toelaatbare massa 1200 kg
Bouwjaar 2009
Binnenbreedte 135 cm
Binnenhoogte 230 cm
Nieuwe bodem met gietvloer
Panieksluiting op de voorstang
2 uitzetramen
Rubber trapbescherming
Achteruitrij verlichting
13 polige stekker
Zwaar neuswiel
Rolzeiltje
Reservewiel