







| Aangeboden door: Hakotrailers | |
IFOR Williams Trailer |
|
| Prijs | € 3.950,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2004 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2460 kg |
| Hakotrailers | ![]() |
| Vaartweg 57 | |
| 7833 BN Nieuw-Amsterdam | |
| E-mail adverteerder | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Totale breedte | 210 cm |
| Leeg gewicht | 800 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2460 kg |
| Laadvermogen | 1660 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
|
Nette Ifor Williams HB505
Binnenbreedte 160 cm
Binnenhoogte 220 cm
Leeggewicht 800 kg
Max toelaatbare massa 2460 kg
Laadvermogen 1660 kg
Aluminium bodem
Deelbaar tussenschot
Voorlosser
Dakluik en schuiframen in het zijpaneel
Bouwjaar 2004
Rubber op de klep en op de bodem
Stangen in hoogte verstelbaar