



| Aangeboden door: Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | |
Variant Kraantransporter Actieprijs |
|
| Nu voor | € 5.745,00€ 4.975,00 |
| Servicekosten | € 150,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 300 x 162 cm |
| Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | ![]() |
| Witteweg 5 | |
| 1431 GZ Aalsmeer | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Laadvloerhoogte | 21 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 300 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 162 cm |
| Totale breedte | 212 cm |
| Totale lengte | 480 cm |
| Dikte grondplaat | 21 mm |
| Leeg gewicht | 528 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2172 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Machine tranporter showroom model
ariant 2716B3 Beavertail
Variant Machine transporter model Bevertail met extra lage hellingshoek.
Gebouwd voor veeleisend gebruik...!
Variant 2716B3 beavertail is standaard voorzien van: