






| Aangeboden door: Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | |
Henra PL serie 100% in orde 2700kg |
|
| Prijs | Verkocht |
| Servicekosten | € 19,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 340 x 180 cm |
| Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | ![]() |
| Witteweg 5 | |
| 1431 GZ Aalsmeer | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte inwendig | 220 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 340 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Dikte grondplaat | 18 mm |
| Leeg gewicht | 600 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2100 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
Bent u op zoek naar een betrouwbare en sterke plateauwagen? Wij bieden een tweedehands Henra plateauwagen met huif aan in zeer goede staat. Deze aanhanger is recent volledig nagekeken en voorzien van een complete servicebeurt.
Specificaties:
Maximaal gewicht: 2700 kg
Uitvoering: Tandemasser
Afmetingen laadruimte: L 340 cm x B 180 cm x H 220 cm
Inclusief disselkist
Inclusief huif (afneembaar)
Nieuwe banden
Nieuwe remkabels
Dankzij de stevige constructie en de afneembare huif is deze Henra ideaal voor het vervoeren van uiteenlopende ladingen, zowel beschermd als open.
Kortom: een zeer nette en goed onderhouden plateauwagen die direct klaar is voor gebruik!