









| Aangeboden door: Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | |
Anssems Schamelwagen top occassion |
|
| Prijs | Verkocht |
| Servicekosten | € 19,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Schamelwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 498 x 180 cm |
| Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | ![]() |
| Witteweg 5 | |
| 1431 GZ Aalsmeer | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 498 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Leeg gewicht | 680 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2000 kg |
| Laadvermogen | 1320 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
Anssems Schamelwagen
Te koop: Anssems schamel aanhangwagen – 2000 kg (tandemasser)
Zeer nette en goed onderhouden Anssems schamel aanhangwagen met een maximaal toelaatbaar gewicht van 2000 kg (2 assen van elk 1000 kg).
De schamelwagen is volledig nagekeken en voorzien van:
Nieuwe oploopremdemper
Nieuwe banden
Nieuwe remkabels
Betonplex vloerplaat in uitstekende staat, opnieuw gekit
Inclusief voorrek
Al met al verkeert deze schamelwagen in zeer goede staat en is hij klaar voor gebruik. Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.