




| Aangeboden door: Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | |
Brian James Trailers Super occasion |
|
| Prijs | € 6.950,00 |
| Servicekosten | € 1.850,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 11/2023 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 500 x 224 cm |
| Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | ![]() |
| Witteweg 5 | |
| 1431 GZ Aalsmeer | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 500 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 224 cm |
| Leeg gewicht | 867 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2633 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
Deze nog in super staat verkerende jonge occasion van Brain James hebben wij nu in de verkoop
Type: T-Transporter autotransporter
Afm: 500 x 224 cm
Ledig gewicht: 867 kg
Laadvermogen: 2633 kg
Voorzien van: