




| Aangeboden door: Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | |
Vanclaes Excelleron Die moet je gezien hebben |
|
| Prijs | € 6.345,00 |
| Servicekosten | € 150,00 |
| BTW | Inclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 600 x 210 cm |
| Imanse Aanhangwagens & Caravans BV | ![]() |
| Witteweg 5 | |
| 1431 GZ Aalsmeer | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 600 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 210 cm |
| Leeg gewicht | 335 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 1165 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
|
Deze Demo trailer mag tegen een zeer scherpe prijs weg.
zie voor overige maten en specificaties: https://www.imanse.nl/aanhangwagens/boottrailers/vanclaes-4
Type: Excelleron 15-600
Uitvoering: 1500kg
Voorzien van: