
| Aangeboden door: Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | |
Saris K3 306x184 2700 2E BLK EDI-RIJPLA |
|
| Nu voor | € 6.886,00€ 6.250,00 |
| Servicekosten | € 95,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Kipper driezijdig |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2025 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 306 x 184 x 30 cm |
| Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | ![]() |
| De Hoogjens 39 | |
| 4254 XV Sleeuwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 30 cm |
| Laadvloerhoogte | 71 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 306 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 184 cm |
| Bandenmaat | 13 inch |
| Leeg gewicht | 866 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 1834 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Metaal |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| BOVAG garantie | Ja, 12 maanden |
|
|
Merk: Saris
Type: K3 306x184 2700 2E
Afmeting binnenwerks: 3060 L x 1840 B x 300 H in mm
Bouwjaar: 2025
Totaal draagvermogen: 1835 kg
Netto laadvermogen: 2060 kg
Inclusief:
Elektrisch kiepbaar (acculader optioneel)
Black Edition
Baseline oprijplaten aluminium
Hoogrek
Alle genoemde prijzen zijn exclusief 21% BTW
Afleveringskosten € 15,00