







| Aangeboden door: Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | |
Oosterwijk J0S langzaam verkeer schamel |
|
| Prijs | € 999,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Schamelwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2026 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 2725 x 1060 cm |
| Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | ![]() |
| De Hoogjens 39 | |
| 4254 XV Sleeuwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 2725 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 1060 cm |
| Bandenmaat | 8 inch |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
Garanties |
|
| BOVAG garantie | Ja, 12 maanden |
Vijf stuks langzaam verkeer schamelwagen.
Voor gebruik op eigen terrein.
Merk: Oosterwijk
Type: Langzaam verkeer schamelwagen
Kenteken: NVT
Bouwjaar: NIEUW
Afmeting chassis: 2720 L x 1060 B in mm
Wielmaat: 16.5x6.5-8 (365 kg draagvermogen ps)
Bruto laadvermogen: 750 kg
Alle genoemde prijzen zijn exclusief 21% BTW (per stuk)
Afleveringskosten € N.V.T.