














| Aangeboden door: Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | |
Bücker Careliner M pano raam - hoge deur |
|
| Prijs | Verkocht |
| Servicekosten | € 15,00 |
| Marge voertuig | Ja |
| Soort | Paardentrailer |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2017 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2400 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 347 x 169 x 239 cm |
| Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | ![]() |
| De Hoogjens 39 | |
| 4254 XV Sleeuwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 239 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 347 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 169 cm |
| Bandenmaat | 15 inch |
| Totale breedte | 225 cm |
| Leeg gewicht | 940 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2400 kg |
| Laadvermogen | 1460 kg |
Kenmerken |
|
| Aantal deuren | 2 |
| Materiaal bodem | Aluminium |
| Materiaal borden | Polyester |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
|
|
|
Merk: Bücker
Type: Careliner M
Afmeting binnenwerks: 2500 x 1570 x 1800 mm (LxBxH)
Deze trailer is uitgevoerd met:
- aluminium vloer
- polyester opbouw
- hoge toegangsdeur rechterzijde
- zadelkamer
- panoramaraam voorzijde
- lichtmetalen wielen
- extra set rechts stangen
Prijs: € 8.250,00 MARGE
Tenaamstellingskosten € 15,00
Dit product is verkrijgbaar bij:
Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f.
De Hoogjens 41
4254 XV Sleeuwijk
Telefoon: +31 (0)18 330 40 76
E-mail: verkoop@jackoosterwijk.nl
Internet: https://www.jackoosterwijk.nl