






| Aangeboden door: Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | |
Anssems PSX-S 1350 251x153 + hoogrek + slot |
|
| Prijs | € 1.500,00 |
| Servicekosten | € 15,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Plateauwagen |
| Conditie | Gebruikt |
| Bouwjaar | 2022 |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Binnenmaat (L x B x H) | 251 x 153 x 30 cm |
| Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | ![]() |
| De Hoogjens 39 | |
| 4254 XV Sleeuwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Hoogte borden | 30 cm |
| Lengte bak (binnenwerk) | 251 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 153 cm |
| Bandenmaat | 12 inch |
| Totale breedte | 160 cm |
| Totale lengte | 405 cm |
| Leeg gewicht | 320 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 1030 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| BOVAG garantie | Ja, 3 maanden |
|
|
|
Door inruil verkregen deze enkel plateauwagen aanhangwagen.
Prijs is exclusief 21% BTW, INCLUSIEF 3 maanden BOVAG garantie!
Merk: Anssems
Type: PSX-S1350
Afmeting binnenwerks: 2510 x 1530 x 300 mm (LxBxH)
Eigen gewicht: 320 kg
Laadvermogen: 1030 kg
Bouwjaar: 2022
Deze aanhangwagen is uitgevoerd met:
- aflever controlebeurt
- koppelingsslot
- hoogrek
- nethaken aan de borden
- led stoklampen
Alle genoemde prijzen zijn exclusief 21% BTW
Tenaamstellingskosten € 15,00
Dit product is verkrijgbaar bij:
Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f.
De Hoogjens 41
4254 XV Sleeuwijk
Telefoon: +31 (0)18 330 40 76
E-mail: verkoop@jackoosterwijk.nl
Internet: https://www.jackoosterwijk.nl