
| Aangeboden door: Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | |
Kalf Basic 1500-62 620x210 met centreersysteem |
|
| Prijs | € 3.405,00 |
| Servicekosten | € 95,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Boottrailer |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2022 |
| Aantal assen | 1 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 620 x 210 cm |
| Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | ![]() |
| De Hoogjens 39 | |
| 4254 XV Sleeuwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 620 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 210 cm |
| Leeg gewicht | 370 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 1130 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
| Aantal assen | 1 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| BOVAG garantie | Ja, 12 maanden |
|
|
|
Merk: KALF
Type: BASIC 1500-62
Bouwjaar: NIEUW
Afmeting binnenwerks: 6200x2100
Eigen gewicht: 370 kg
Laadvermogen: 1130 kg
Diverse:
- centreersysteem
- liersteun verstelbaar
- verstelbare verlichtingsbalk
Alle genoemde prijzen zijn exclusief 21% BTW.
Exclusief kosten kenteken en leges.