





| Aangeboden door: Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | |
Anssems GTT 750 R 251x126 bakwagen ongeremd |
|
| Nu voor | € 1.625,00€ 1.300,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Bakwagen |
| Conditie | Nieuw |
| Bouwjaar | 2024 |
| Aantal assen | 2 |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 251 x 126 cm |
| Jack Oosterwijk Aanhangwagens v.o.f. | ![]() |
| De Hoogjens 39 | |
| 4254 XV Sleeuwijk | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 251 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 126 cm |
| Bandenmaat | 30 inch |
| Leeg gewicht | 258 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Laadvermogen | 492 kg |
Kenmerken |
|
| Materiaal bodem | Hout |
| Materiaal borden | Aluminium |
| Geremd | Nee |
| Aantal assen | 2 |
| Stekker | 13 polig |
Garanties |
|
| BOVAG garantie | Ja, 12 maanden |
|
|
Merk: Anssems
Type: GTT 750 R
Kenteken: NVT
Bouwjaar: NIEUW
Afmeting binnenwerks: 2510 x 1260 x 300 mm (LxBxH)
Eigen gewicht: 258 kg
Laadvermogen: 492 kg
Deze aanhangwagen is uitgevoerd met:
- Ongeremde bakwagen (tandem as)
- ALKO assen
- ALKO koppeling
- Neuswiel met klem
- Kunststof spatschermen
- Hoogrek
- Bindrail
- 13 polige verlichting stekker Jaeger
- Bindogen aan buitenzijde
- Neerklap- en uitneembaar achterbord
Voor deze aanhangwagen zijn nog tal van extra opties te verkrijgen.