







| Aangeboden door: Marsman Trailers | |
Hapert H Multi Hapert kantelbare transporter. |
|
| Prijs | € 2.350,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Gebruikt |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 450 x 180 cm |
| Marsman Trailers | ![]() |
| Raalterweg 20 | |
| 8131 SC Wijhe | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Gebruikt |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 450 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 180 cm |
| Leeg gewicht | 745 kg.. |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Laadvermogen | 1955 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Ja |
Te koop!
Hapert Hydraulisch kantelbare transporter.
Aanhangwagen technish in goede staat, hydraulische systeem ook in goede staat.
3 jaar geleden nieuwe assen en oplooprem gemonteerd. Bodem moet vervangen worden.
Hapert transporter
Afmeting 450x180 cm
Totaal gewicht 2700 kg
Ledig geeicht 745 kg
Laadvermogen: 1955 kg
Bouwjaar 2002
Prijs: € 2350,00 excl btw op basis van huidige staat.
Marsman Aanhangwagens
Raalterweg 20
8131 SC Wijhe
Tel: 06-37409221