




| Aangeboden door: Marsman Trailers | |
Anssems BSX Anssems BSX 750 KG |
|
| Prijs | € 1.350,00 |
| BTW | Exclusief |
| Soort | Aanhanger |
| Conditie | Nieuw |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
| Binnenmaat (L x B) | 250 x 130 cm |
| Marsman Trailers | ![]() |
| Raalterweg 20 | |
| 8131 SC Wijhe | |
| E-mail adverteerderBezoek website | |
| Bekijk meer van deze adverteerder | |
Algemeen |
|
| Conditie | Nieuw |
Maten en gewichten |
|
| Lengte bak (binnenwerk) | 250 cm |
| Breedte bak (binnenwerk) | 130 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 750 kg |
Kenmerken |
|
| Geremd | Nee |
Uit voorraad leverbaar!!
-- NIEUW --
Merk: Anssems
Type: BSX
Afmeting: 250 x 130 cm
Totaalgeiwcht: 750 kg
Standaard voorzien van:
-Koprek en railing
-Anti slip vloer
-Zwaar opklapbaar neuswiel
-Achter en voorbord scharnierend
-Aluminium borden
-Hoogwaardig gegalvaniseerd chassis
-13-Polige stekker
Prijs: € 1350,00 Excl btw
Marsman aanhangwagens
Raalterweg 20
8131 SC Wijhe
Tel: 06-37409221